شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام‌هاي ارسالي

ساعت دماسنج
+ طرفدار نبود اما ميگفت:"مرد خوبيه،4 سال ديگه خودتم بهش راي ميدي!" و من ميان ناباوري هايم با تمام وجود گفتم " ان شاءالله" آقاي روحاني برايت دعا مي کنم آن قدر در راه اسلام خوب کار کني و دل امام زمان و رهبر و مردم رو شاد کني که 4 سال ديگه خيلي بيشتر از اين بهتون راي بدن ! پ.ن : اين روز ها تمام ِ دلخوشي ما شده آيه 216 سوره بقره و عسي ان تکرهوا شيئا و هو خير لکم
*پوريا*
جانا سخن از زبان ما گويي
@};-
+ سوال : دوستان يه سوال اساسي ! بنظرتون چرا زماني که آقاي هاشمي اومد ثبت نام کرد نرخ طلا و دلار پايين اومد و زماني هم که آقاي روحاني در انتخابات پيروز شد نرخ طلا و دلار کمي پايين اومد و بهترين شاخص بازار بورس در چهار ماه اخير در 25 خرداد اتفاق افتاد؟؟؟؟
منتظر نظرات ارزشمندتان هستيم.
چرا کسي در اين باره نظر نداده؟
بعدی همه 28 نظر قبلی
بازار بي آزار ايران دست يک عده مردم آزار
هما بانو
:)
+ امشب تو حرم امام رضا عليه السلام بعد از مراسم در حال برگشتن به منزل يه عالمي رو ديدم. پسر مرحوم علامه بهجت رضوان الله تعالي عليه . حاج علي آقاي بهجت. خودشون تنها داشتند ميومدند سمت حرم. کسي هم که ايشون رو نميشناخت ما سوء استفاده کرديم رفتيم سمتشون. جاي همه خالي حاج آقا دعامون کردن و دستورالعملي از پدرشون بهمون دادن. حس بيچارگي و بي هويتي بهم دست داد. اينها کي هستن ما کي هستيم. الهي ....:(
زهرا چرا پيام ارساليت رو نيگاه نمي کني؟ :( پيام خصوصيت رو هم هنوز باز نکردي؟
ببخشيد عزيزم. پيامها رو نديدم يعني تو سايت ديگه اي بودم. نائب الزياره ات هستم.
+ اندر احوالات مجلس و دولت : مجلس گرامي از يک طرف با کلي سند ومدرک اعلام کردند که بيشتر وزراي پيشنهادي از عوامل فتنه هستند وفساد و... داشته اند . از اون طرف هم بهشون راي اعتماد دادند. واقعا جالبه. مجلس ميخوااست چي رو ثابت کنه که قدرت مخالفت با دولت رو نداره. احسنت بر اين مجلس اصولگرا و احسنت بر آقاي روحاني که در مناظرات تلويزيون گفتند محور انتخاب وزراي من بر شايسته سالاري است .
شايسته سالاري يعني انتخاب وزرايي که مجلس اونها رو متهم به فساد ودخالت در فتنه ميکند. بواقع دولت جديد رو چه افرادي اداره ميکنند؟
+ گريه نکن پدر ......همين " نان حلال " که در دست داري ........ مي ارزد به تمام سفره هاي رنگين حرامي که بعضي ها دارند ......اين روزها نان حلال در آوردن عرضه ميخواهد .....که تو داري پدرم .......دستت را ميبوسم که نان حلال بر سر سفره ي با برکتت ديدم .....
با اين حال از اين شکست هوچيگري نمي کنيم، به خيابان نمي ريزيم، به اموال عمومي آسيب نمي رسانيم، مي دانيم کانديداهايمان هم عاقلتر از آنند که هوادارانشان را بعد از شکست به نزاع خياباني بخوانند و بيانيه هاي واهي پشت بيانيه صادر کنند. ما  به برادرمان، به خواهرمان، به خانواده مان، رفيقمان پشت نمي کنيم، نمي تازيم، فحش نمي دهيم و ادعاي دزديده شدن رايمان را نداريم.
به اين اصل هم واقفيم که انتخابات اين دوره در همان سيستم و زير سايه ي همان نظام و همان رهبري شکل گرفت که شما چهار سال قبل، دروغگو و متقلب خوانديد در حاليکه خيلي از همان شمايان خيلي هاي ديگرتان را اين بار به راي دادن ترغيب کرديد و حتا از نظرات سفت و سختتان چند روزي مانده به انتخابات برگشتيد و کانديداي محبوبتان را هم به بقيه معرفي کرديد. ما برعکس شما درباره ي اين تغييرات قضاوت نمي کنيم.
مي گوييم انشاا... که خير است و چه خيري بهتر از اين که انتخاب همان کانديدا به شما ثابت کرد همه ي بيانيه ها و ادعاها لزوما درست نيستند.ما به شما و به رئيس جمهور کشورمان آقاي روحاني - کانديداي محبوب شما - تبريک مي گوييم. به نقل از مژگان عباسپور از شاعران مطرح کشور
+ " من دنيا را طلاق دادم. خداي بزرگ مرا در آتش عشق و محبت سوزاند. مقياسها و معيارهاي جديد بر دلم گذاشت و خواسته هاي عادي و مادي و شخصي در نظرم حذف شد. روزگاري گذشت که دنيا و مافيها را سه طلاقه کردم و ازهمه چيز خود گذشتم. از همه چيز گذشتم و با آغوش باز به استقبال مرگ رفتم . 31 خرداد سالروز شهادت شهيد دکتر مصطفي چمران گرامي باد!
عرفان حقيقي در اين مناجات ها پيدا ميشود . "خوش دارم که در نيمه هاي شب در سکوت مرموز آسمان و زمين به مناجات برخيزم. با ستارگان نجوا کنم و قلب خود را به اسرار ناگفتني آسمان بگشايم. آرام آرام به عمق کهکشانها صعود نمايم، محو عالم بي نهايت شوم . از مرزهاي علم وجود  در گذرم و در وادي ثنا غوطه ور شوم و جز خدا چيزي را احساس نکنم."(
+ دکتر جليلي پس از پايان انتخابات گفت: درخواستم از حاميانم براي کمک به آقاي روحاني يک تعارف نبود بلکه واقعا حالا همه ما بايد هر آنچه در توان داريم براي کمک به دولت آينده در جهت گفتمان امام و انقلاب به‌کار گيريم.
دکتر جان ما هم دوست داريم ولي ببينيم جناب روحاني خان ميگذاره شماها به کشور خدمت کنيد ، يا از بيخ و بن هرچي اصولگرا رو ميزنه کنار! خدا بخير کنه
هما بانو
زهرا جان کشور ما دستِ صاحب الزمان هست .. به اميد خدا و به ياري صاحب الزمان همه چي درست مي شه
ماا شکست خورده ايم و طبيعتاً شکست تلخکامي­ها و تبعات سوء خود را دارد اما دنيا به آخر نرسيده است. يکي از اعضاي رد? دوم «جامعه روحانيت مبارز» در ده? شصت و هفتاد رئيس جمهور ايران شده است. شايد اساساً اين مملکت يک دوره رياست جمهوري به «جناح راست» بدهکار بود!
! حالا عاليجناب حسن روحاني تحت الطاف پدرخوانده و با کمک کساني چون ناطق نوري و ديگر عزيزاني که با تقبل زحمت در ستاد دکتر ولايتي به اين امر خطير ياري رساندند (!)، مي­توانند اولين دولت کاملاً راستي تاريخ انقلاب را تشکيل دهند. البته بايد سهم همپيمانان کارگزار را فراموش نکنند.
شکست خورده ايم و اين شکست را مي­پذيريم. بهترين شيو? مواجهه با شکست، پذيرفتن آن و درس گرفتن از آن است. ما نياز نداريم که در واکنش به شکست، کودک­وار از حقيقت بگريزيم و براي نپذيرفتن آن خود را و فراتر از خود را به آتش بکشيم. ما نيازي نداريم که در واکنش به شکست، جنون آميز دائماً فرياد بزنيم: «ما بيشماريم ... ما بيشماريم»!
زياديم ولي نه آنقدر زياد که بدون همراه کردن ديگران، ديگراني غير از خودمان، بتوانيم انتخابات را ببريم.
+ قابل توجه اصلاحطلبان : خط قرمز ما " رهبري " است .
+ و دوباره صفين ...و دوباره قرآن ها بر سر ني رفت. به مالک بگوييد برگردد، به حجت محض زمان ارواحناه فداه بگوييد آقا جان شرمنده ايم ! عصر، عصر ظهور شما نيست. شهدا شرمنده ايم 8 سال در زير فشارها خم به ابرو نياورديد و نگران اين بوديد که "بابا" از شما راضي ست يا نه! اما مردم ما 4 سال تحمل سختي ندارند ، از محرم فقط سينه زني بلدند ، امان نامه اي که ابالفضل نگرفت ؛ مردم عاشورايي ما گرفتند .
اين روزها به غدير مي انديشم و پشت کردن کوفيان به مولا و انتخاب ابوبکر بر مسند خلافت!!!چه زود شکم هامان بر ارزش ها و ايمانمان غالب شد! اينقدر گفتيم "ما اهل کوفه نيستيم علي تنها بماند" . باورم نمي شود که همچون کوفيان در غدير با علي بيعت کرديم و در روز آزمون تحمل سختي نداشتيم  و علي را با همه عظمتش رها ساختيم
اين روزها به غربت "علي" و "سيدعلي" مي انديشم. به مالک بگوييد برگردد ... چقدر "علي "تنهاست...
هما بانو
اين روزها به غربت "علي" و "سيدعلي" مي انديشم. به مالک بگوييد برگردد ... چقدر "علي "تنهاست... - زهرا فاطمي.. :'(
درب کنسرو بازکن برقی
زهرا فاطمي
رتبه 0
0 برگزیده
66 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
زهرا فاطمي عضو گروهی نیست
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله آبان ماه
vertical_align_top