شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام‌هاي ارسالي

ساعت ویکتوریا

وزنه سياسي

+ [تلگرام] در سال 59 از يکي از اساتيد يهودي آلماني سئوال شد؛ چرا رسانه‌هاي شما از واژه "امام" براي آيت الله خميني استفاده نمي‌کنند؟ استاد با خنده‌اي معنادار گفت: «آخر ما از کتاب " #ولايت_فقيه آقاي خميني به يک تئوري جهاني رسيده‌ايم. اگر بگوييم "امام"، ايشان بين کشورهاي دنيا شاخص و مطرح مي‌شود. چون کلمه‌ي "امام" قابل ترجمه نيست. ولي وقتي بگوييم "رهبر"، اين کلمه در فرهنگ غرب بار منفي دارد، زيرا ما به #استالين، #موسيليني و #هيتلر رهبر مي‌گوئيم و لذا واژه " #رهبر" به نفع ما و کلمه‌ي " #امام" به نفع #آقاي_خميني است.»

وزنه سياسي

+ [تلگرام] عمق توطئه را مي شود، فهميد.

وزنه سياسي

+ [تلگرام] همه مدلهاي تدبير را در دولت حسن روحاني بجوئيد! البته با کمي چاشني تزوير!
عليرضاعبدي🕊
ديروز 7:29 عصر

وزنه سياسي

+ [تلگرام] جريان انقلابي تاوان متخصصين شنا در استخر، آنهم بسوي ليبراليسم را مي‌دهد!
عليرضاعبدي🕊
ديروز 7:29 عصر

وزنه سياسي

+ [تلگرام] نبايد کسي به تشخيص دبير شوراي عالي امنيت ملي شک کند! "گاندو" بدو، نوبت يکي ديگه است!
زمزمه نسيم
ديروز 11:27 عصر

وزنه سياسي

+ [تلگرام] دولت روحاني در برخي حوزه‌ها رکورد زده است! اختلاس، فساد، دزدي، رانت، آقازادگي، دوتابعيتي، جاسوس پروري، ستون پنجم، امضاء تعهدنامه‌هايي بدتر از ترکمنچاي و ...
زمزمه نسيم
ديروز 11:26 عصر

وزنه سياسي

+ [تلگرام] توهم " #صبر_و_اگر " تا کي؟! به نام خدا و براي خدا اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام امروز حسن روحاني در ديدار با رهبري، باز هم در #توهم_مذاکره با سه کشور اروپايي به "صبر و اگر" متوسل شد و گفت: « #صبر_ما_حدي_دارد.» صبر حسن روحاني در مقابل دشمنان، انتها ندارد، اما وقتي دستگاه قضائي قصد دستگيري برادرش(#حسين_فريدون) را در سال 96 داشت، #صبرش_طغيان کرد و گفت: «اگر دست به برادرم بزنيد، کشور را به #جنگ مي‌کشانم!» مي دانيد چرا صبر حسن روحاني در مقابل دشمنان پاياني ندارد؟! دليلش، در پيروي از تفکر #ليبراليسم، #اسلام_رحماني و #اسلام_اعتدال و در يک کلمه #اسلام_آمريکايي است!، زيرا تفکر اسلام رحماني و اسلام اعتدال، بر اشداء علي #جريان_انقلابي و رحماء با #کفار و #شيطان_بزرگ استوار است! ريل گذاري حسن روحاني در کاهش تعهدات برجامي، مانند حرکت مورچه، از نوع گيج آن است! که متوهمانه در "اگر" مانده و مي‌گويد: «اگر مذاکرات با 1+4 موفق باشد، مي‌تواند #شرايط را عوض کند»! روحاني تمام تعهدات ايران را #فراتر_از_برجام انجام داده، اما حالا که مثل مورچه گيج مجبور به کاهش برخي تعهدات برجامي شده، متوهمانه در نزد رهبري مي‌گويد: «در برابر #بي‌تعهدي آنها نمي‌توانيم #تعهد کامل بپذيريم.» صبر روحاني، در #برابر_کفار و #پرروئي_در_مقابل_ملت ايران، حدي ندارد!!!!! والسلام https://t.me/vaznesiasy1

وزنه سياسي

زمزمه نسيم
ديروز 6:17 عصر
+ احمد ميدري معاون وزير رفاه گفت: «ائمه جمعه در کار‌هاي اجرايي دخالت مي‌کنند و واقعا دخالت‌هايي مي‌کنند که سيستم قوه مجريه را مختل مي‌کند.» مگر دولت سيستمي دارد که امامان جمعه آنرا مختل کنند؟! چرا دولت با سيستم برجام نتوانست مشکلات را حل کند؟! اگر دولت سيستم داشت، ميدري کارمند ساده‌اي بيش نبود! محل نقد و شلاق زدن نفوذيها، دزدان دولتي و توزيع کنندگان دلار 4200 توماني، نماز جمعه است.
+ صالحي رئيس سازمان انرژي اتمي گفت: «ساخت رآکتور اراک را ادامه ندهند، خودمان پيش مي‌بريم.» وقتي رهبري در پاسخ به نامه رئيس جمهور، دستور دادند، تا اتمام بازطراحي رآکتور اراک، حق تخريب آن را نداريد، ولي شما و روحاني بدون توجه به امر رهبري قلب رآکتور را با بتن پر کرد! پس مرگ بر ليبرالهاي که قلب رآکتور اراک را براي شادماني آمريکا و اسرائيل با بتن پر و غرور و عزت ملي را شکستند و الان حرف مفت مي‌زنند!
+ مرحبا به ملت عراق. مدتي است، حضور نظاميان آمريکائي در شهرهاي عراق گسترش يافته، لذا عراقي‌ها مي گويند: «امريکايي‌ها داوطلبانه نروند، بيرون‌شان مي‌کنيم.» دولت حسن روحاني، جهت حفظ منافع آمريکا و رژيم صهيونيستي( FATF و CFT ) سفره ملت ايران را به گروگان گرفته‌!، آيا ملت ايران، تصميمي براي بيرون کردن حاميان منافع آمريکا، از قواي اجرايي و قانونگذاري کشورمان ندارد؟!
+ حيراني غربزده‌هاي دولت و مجلس! بسته غذايي-دارويي سه کشور اروپايي (اينستکس) شبيه يکي از پيوستهاي برجام است! يعني اگر ايران شروط سه کشور اروپايي را اجرا کرد، آنگاه نوبت اجراء اروپا است! در صورتي که ايران شروط درخواستي اروپا را اجراء کند، آنگاه سه کشور اروپايي، مثل خروج ترامپ از برجام، به راحتي اينستکس را منحل مي‌کنند! در حالي که هيچ راه بازگشتي براي عدم اجراء مجموعه FATF از سوي ايران وجود ندارد!
خداوند اموات شما را رحمت کند ... مادر خدا بيامرزم ميگفت : وقتي يک نفر قرار باشد بسوزد خودش هيزمش را فراهم ميکند . حالا اينها دارند هيزم سوختن يک ملت را فراهم ميکنند چون نماينده مردمند .
{a h=ravandi}‍‍‍‍ راوندي {/a} چراغي را که ايزد برفروزد / هر آنکس پف کند ريشش بسوزد. بي شک وعده الهي که فرموده است "وَ نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَي الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّه وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِينَ" در حال محقق شدن است.
+ چه بايد کرد؟ چگونه پاسخ توهين‌آميز اروپا را بخاطر ارائه "ابزار پشتيبان فعاليت‌هاي تجاري"(INSTEX) بدهيم؟ بهترين پاسخ در سالگرد چهلمين فجر انقلاب اسلامي به سه کشور اروپايي، ضرورت ورود شوراي عالي امنيت ملي به پرونده هسته‌اي و استرداد پرونده از دالان خيانت وزارت خارجه و واگذاري آن به نيروي قدس سپاه پاسداران است. جبهه استکبار، تنها به سپاه پاسداران امتياز مي‌دهد، نه ليبرالهاي خيانتکار ترسو!
+ احمد توکلي، عضو مجمع تشخيص مصلحت در توئيتي نوشت: «درباره پذيرش FATF ابهام داشتم، امّا بيانيه وقيحانه اروپا و شرايط تحقيرآميزش براي تجارت با ايران در «اينستکس» نشان داد در مقابل مستکبران، هرچه کوتاه بياييم، طلبکارتر و گستاخ‌تر مي‌شوند و پاياني هم ندارد. تجربه و منطق مي‌گويد التماس از متکبر، معيشت را بر مردم تنگ‌تر خواهد کرد». اين هم از عنايات فاطمه زهرا است که آقاي توکلي از حمايت FATF عقب نشست.
+ دو اقدام متضاد! تعداد 72 نفر از نمايندگان مجلس به تعداد ياران اباعبدالله در کربلا، با نوشتن نامه به مسئولين عاليرتبه کشور، خواستار رسيدگي به تخلفات گسترده زنگنه وزير نفت شدند. تعدادي از نماندگان مجلس، در برابر نامه انقلابي 72 نماينده مجلس، اقدام به تهيه و اخذ امضاء از نمايندگان در جهت حمايت از زنگنه وزير نفت شدند! نتيجه:
اقدام نمايندگان غيرانقلابي، در حمايت از فساد مسئولين، ثابت کرد که اين مجلس، در ذيل امور دولت است! نه در رأس امور! پس مرگ بر مفسدين در دولت و مرگ بر حاميانشان در مجلس.
آموزش پیرایش مردانه اورجینال
وزنه سياسي
رتبه 45
50 برگزیده
154 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
وزنه سياسي عضو گروهی نیست
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله شهريور ماه
vertical_align_top