شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام‌هاي ارسالي

ساعت ویکتوریا
+ *دختران را کريمانه و هوشيارانه اکرام کنيم* نام گذاري روزها به عناوين مختلف و تقديرازاقشار متفاوت، يک حرکت ملي و جهادي معنوي در برابر فراموشي است. اين يکي از مؤلفه هاي شاد و زيباي سبک زندگي اسلامي است. سپاس از بودن و تلاش کسانيکه، بودنشان درگذر زمان،عادي شده وعملکردشان به چشم نمي ايد. وجه تسميه روز دختر، سالروز تولد، دخترمجلله حضرت موسي بن جعفر(ع)است، پس بايد اين اکرام کريمانه وهوشيارانه باشد.
قلمدون
بخشي از مقاله اي با همين عنوان درج شده در سايت خبري " دانا"
قلمدون
@};-
بعدی همه 10 نظر قبلی
قلمدون
.
هما بانو
@};-
+ روز دختر نزديک هست، مطلب اين روز تمام شده، کلي تعريف و تمجيد از دختران مسلمان .. جهت رعايت اعتدال و اميدبخشي مي خوام بنويسم از 5مزيت آقايون.... 1-... . . . 2-... . . . 3-... . . . 4-... . . . 5-.... . . يا خدااااا هيچي به ذهنم نميرسه يکي کمک کنه :D :D :D :D
قلمدون
:D
گناه دارن خب مزيتشونو بنويسين:)
بعدی همه 27 نظر قبلی
قلمدون
گزينه ي 4 از همه بيشتر بهشون ميخورد ;) - يه روز خوب مياد ... / عه درست نظر خودم هم همين گزينه بود :)
هما بانو
:)

قلمدون

قلمدون ، هميشه خوب مي نويسند.
قلمدون
سلام استادم . اميدوارم در پناه خداي مهربان هميشه موفق و سربلند باشيد [email protected]};-
دوستان اينها از نشانه هاي آخر زمان است

قلمدون

قلمدون
رهبر انقلاب اسلامي با انتخاب اسم « حمايت از کالاي ايراني» اينبار ملت را مدنظر قرار داده اند، ملتي که در شعارهاي خود متذکرند که « واي اگر خامنه اي حکم جهادم دهد» وايشان حکم جهاد اقتصادي را در راستاي رسيدن به اقتصاد مقاومتي از سال با 1390 با نام گذاري آن سال به اسم « جهاد اقتصادي» صادر کرده بودند .
قلمدون
و امسال در جبهه حمايت از کالاي ايراني که همان تغيير الگوي مصرف به سمت خريد از توليدات داخلي است در صدد هستند تا در کمترين نتيجه بخشي يک ساله همين تعداد از کارگاه ها و کارخانه جات و ... ايراني را که کارگران هموطن ما که به نوعي پدران و برادران و همسران مان هستند در آن ها مشغول به کارند حفظ و تقويت کنند.

قلمدون

خوندم ... به نظرم حرف منطقي اي بود
با سلام، بخشهاي از اين سريال گرد و غبار از چهره مدافعان حرم زدود، اما تحليل درست شما گوياي اين است که بخشهاي از آن، مبلغ فرهنگ ليبراليسم غرب است.

قلمدون

قلمدون
از جلسه ديروز شوراي شهر تهران براي رد استعفاي نجفي فقط مي توان نتيجه گرفت که جنگ زرگي براي انحراف افکار عمومي از عملکرد ناموفق شهرداري و خريدن وجهه بود! چيزي که شايد خودي را گول بزند اما مردم را نه!
قلمدون
و مهم ترين بخش آن افتاد نشان دادن قدرت درون گروهي برخي از اصلاح طلبان به برخي ديگر از جناح خودي بود که اصرار و فشار بر رفتن نجفي داشتند! چيزي که در ظاهر مي خواستند به عوامل بيرون جناحي مربوط کنند!
خدا قوت سرکار خانم توکلي عزيز
قلمدون
{a h=taninearamesh}طنين آرامش{/a} @};-

قلمدون

+ [وبلاگ] خاطرات 17 سال کار خبري در يک قاب عکس! با خود فکر مي کنم ، نگاه به گذشته و بررسي روند تغيير و تحولات کاري ام بسيار طولاني است اما نه! از کلام که بگذريم عکس خود زباني گويا تر دارد . ديشب کمدي که آن را « گنجينه خاطرات» مي خوانم باز کردم و گذرزمان را بر لوازم کار خبرنگاري گويا تر از هر کلامي ديدم.عکسي که در ذيل اين متن قرار دادم ، نشان از مدرن شدن ابزار کار خبري است
قلمدون
نمي دانم با وجود انواع لب تاب ها، ويس ها، گوشي هاي هوشمند و تبلت ها هنوز مي شود به خبرنگاران گفت « قلم تان پايدار »
قلمدون
فارغ از هر عنوان تقويمي بگويم تا رويدادي براي اطلاع رساني و اگاهي بخشي است ، هر روز ، روز خبرنگار است و اين روز و همه روز بر شما مبارک.. دوستان خسته نباشيد.
بعدی همه 15 نظر قبلی
سلام و عرض تبريک و خدا قوت به شما همبلاگي بزرگوار و فرهيخته
هما بانو
عالي و زيبا .. هميشه موفق باشيد گلم @};-
قلمدون
مصرف مواد مخدر موجب اختلالاتي در زنان مي‌شود که باعث کاهش ميل جنسي، اختلال در تخمک‌گذاري و کاهش تخمک‌ها مي‌شود و در صورت بارداري باعث کاهش رشد جنين و جفت شده و احتمال سقط هاي مکرر را بيشتر مي کند.
قلمدون
براساس پژوهش‌هاي دانشمندان دانشگاه بريتيش کلمبياي کشور کانادا، مصرف ماري جوانا – نوعي مخدر- نه تنها سبب کاهش ميزان اسپرم در بدن مرد و اختلال در عملکرد طبيعي آن‌ها مي‌شود، بلکه موجب کندي حرکت اسپرم ها، جلوگيري از ادامه مسير به سمت رحم و چرخش آنها در يک مسير دايره‌اي شکل نيز مي‌شود.
بهر حال تخمک ها هم نعشه يا نشعه ميشن ديگه :)

قلمدون

قلمدون
بيش از 25 ميليون کاربر تلفن هوشمند در ايران که اغلب آنها از کاربران شبکه هاي پيام رسان موبايلي اند مدتي است با خبري مبني بر فيلترينگ شدن تلگرام و جايگزين شدن يک پيام رسان داخلي رو به روهستند.
قلمدون
چيزي که تا امروز در حد حرف باقي مانده است؛ اين خبرهاي ضد و نقيض در کنارعدم حمايت دولتي وحمايت اجتماعي نه تنها باعث تضعيف بيشتر پيام رسان هاي داخلي مي شود بلکه باعث ترغيب بيشتر مردم به سمت جايگزين کردن احتمالي پيام رساني خارجي به غير از تلگرام مي شود.
درود سرکار خانوم غلامي . خير مقدم :)
قلمدون
{a h=taninearamesh}طنين آرامش{/a} @};-
+ [تلگرام] منيره غلامي توکلي چند سؤال از شهيندخت مولاوردي، معاون زنان و خانواده رياست جمهوري : خانم مولاوردي! به راستي براي ما زنان در بيش از سه سال و نيم تصدي گري معاونت امور زنان و خانواده رياست جمهوري چه کرديد؟ تلاش هاي شما در تحقق کدام يک از چيزهايي که درست يا نادرست آن را مطالبات زنان مي دانستيد، تأثيرگذار بود اشتغال مان، ورزش مان، سلامت و خانواده هاي مان... کداميد؟ ارنامه شما مملو از شعارهايي است که به عمل تبديل نشده است! مثلا همين سهم کم زنان در مناصب دولتي براي آن چه کرديد؟ جز اينکه وقتي خود به کرسي معاونت تکيه زديد اين روند را براي دولت يازدهم به بهانه اينکه « ميراثي است که به دولت رسيده» توجيه کرديد، البته درست مانند رئيس دولت! که هر کمي و کاستي را به دولت قبل مرتبط مي کند! شما بر اساس يک سري آمارهاي محرمانه! معتقديد وضعيت اعتياد زنان در جامعه امروزي خطرناک تر از آسيب هاي خانواده است، براي اين مقوله نه به عنوان يک عامل اجرايي نه در حد دبيرکل سازمان ملل بلکه به عنوان معاون يکي از نهادهاي " جدي " و سياستگذار در حوزه زنان چه کرديد؟ چند درصد از اين دختران و زنان معتاد به سمت کارتون خوابي و در نهايت روسپيگري پيش مي روند؟ با توجه به اينکه در هر دقيقه 9 طلاق در کشور به ثبت مي رسد و در کلان شهر تهران 50درصد ازدواج ها به طلاق مي انجامد، معتقديد « مثل برخي جامعه شناسان نمي‌گويم که در ايران خانواده در حال فروپاشي است، اما مي‌گويم بايد مراقب نرخ رو به رشد طلاق باشيم.» براي اين مراقبت چه سياست گذاري هايي کرده ايد؟ خانم مولاوردي! در راستاي بندهاي مختلف سياست هاي کلي خانواده ابلاغيه رهبر معظم انقلاب اسلامي ، چه کرديد؟ از شما به عنوان يک زن يک مادر سوال مي کنم اين دلواپس کننده است که سن ازدواج تا مرز 40 سالگي بالا رفته و آمارهاي دقيقي در اين زمنيه موجود است؛ يا يا ازدواج کوکان در ايران که به ضرس قاطع مي توان گفت در مناطق محدودي از کشور صورت مي گيرد!؟ شما براي بيکاري زنان تحصيل کرده و داراي زمينه هاي مطالعاتي چه کرده ايد؟ آيا اشتغال زنان را در حد تايپست و منشي مي بينيد ..؟ از تمام اين ها که بگذريم نظرتان در مورد برنامه 2030 چيست؟ قتي رهبر انقلاب در آستانه تولد حضرت فاطمه سلام الله سخناني را پيرامون زنان و برخي از اقدامات صورت گرفته در حوزه آن ها فرمودند شما موضعي نگرفتيد و لبيک نگفتيد؟.. اينکه رسم همه مسئولين است! سکوت شما نشانه چيست؟ آيا تمام موارد گفته شده از زاويه نگاه شما با نگاه رهبر انقلاب اسلامي نيست؟
@};-
قلمدون
{a h=banoyedashteroya}مادر هما{/a} @};-
{a h=qalamdoon}قلمدون{/a} @};-

قلمدون

+ به روز رساني:( *مادر انقلاب ايران درگذشت* مرضيه حديدچي که از سال 1346 مبارزات خود را با رژيم پهلوي آغاز کرده و بعد به لبنان رفته و مدتي هم فرماندهي سپاه همدان را بر عهده داشت, بعد از 20 روز بستري بودن در بيمارستان خاتم الانبياء تهران امروز جهان فاني را وداع گفت. براي *آمرزش* ايشان دعا کنيم
قلمدون
* مرضيه دباغ با تربيت کردن فرزنداني موفق و حفظ خانواده اي منسجم، نماد زن موفق در عرصه جهاد و خانواده است او نماد زن مسلمان در جبهه مقاومت است*
همه 7 نظر
رحمت خدا رفتند.
امروز پيکرشان تشييع ميشود.
+ مادرشهيد مزرعه سفيدي پور: امضاي همسرم را جعل کردم تا پسرم به آرزويش برسد *امام راحل، فرمان دفاع از کشور را صادر کردند، حسين با شنيدن اين خبر به منزل آمد و گفت که مي خواهد به جبهه برود. همسرم با اين درخواست او مخالفت کرد.* عکس و متن توليدي :)
قلمدون
*پسرم تهديد کرد که اگر رضايت نامه را امضا نکنيد، شناسنامه را دست کاري مي کنم و به جبهه مي روم! سه روز از خوردن امتناع کرد تا اينکه دلم به رحم آمد و امضاي همسرم را جعل کردم تا فرزندم به آرزويش برسد.*
قلمدون
در همين هنگام زن چشمش به من افتاد و من در حالي که از شدت درد زخم، رمقي در بدن نداشتم به اين فکر بودم که آيا مرا ياري خواهد داد؟ و در حالي که به خود مي گفتم: « نه نبايد در چنين موقعيتي، آن هم از زني که فرزند کوچک خود را در دست داد انتظار عملي را داشت.» به ناگاه و در عين ناباوري و شگفت ديدم که آن زن باايمان به سويم شتافت و به دنبال وسيله اي گشت تا زخم را ببندد،
قلمدون
اما بعد از مدتي گشتن، متوجه شد که چيزي در دست ندارد! به ناگاه متوجه قنداق فرزندش شد و بدون تأمل آن را باز کرده و زخم مرا بست و من از اين همه ايثار و رشادت نتوانستم چيزي بر زبان آورم و به خود از اين همه شجاعت و فداکاري باليدم.
قلمدون
*در آن لحظه که او قنداق فرزندش را باز مي کرد ، حس مي کردم من و بچه اي او هيچ فرقي نداشتيم!*
قلمدون
@};-
ساعت دماسنج
قلمدون
29 امتیاز
78 برگزیده
1266 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله تير ماه
vertical_align_top