بخش های مرتبط
پيام
ساعت ویکتوریا

تردامن

+ بين اين شلوغيها و توحش‌هاي يک عده اراذل و اوباش در کشور، يه نکته هست که خيلي مهمه. اصلاح طلبان اين شورشهاي خياباني رو محکوم کردند که کار بسيار خوب و قابل تقديريه. اما داداش! سال 88 جاي اين وحوشي که الان تو خيابونها دارن شرارت ميکنن، خودِ شما سبزها و اصلاح طلبان ايستاده بوديد و مرحوم هاشمي و خاتمي و موسوي و کروبي نو به نو بيانيه ميدادند و مردم رو تشويق به شورشهاي خياباني ميکردند!
برای ارسال نظر یا علاقه مندی لطفا وارد شوید
تردامن
خوشحاليم که اين دوستان هم به اين درک متمدّنانه رسيدند که توحش خياباني راه حل مشکلات نيست. همچنان که در سال 88 هم نبود و به کشور و مردم آسيب زد. اميدوارم مسببان فتنه و آشوب سال 88 هم در پيشگاه خدا و ملت، از آن خبط بزرگ و خودخواهانه پوزش بخواهند و زشتي رفتارشان را متذکر باشند و جبران کنند
ان شالله که واقعا رسيده باشن و اين هم قسمتي از سناريوي فتنه جويانه شون نباشه
تردامن
{a h=maysan}در انتظار آفتاب{/a} ان شاء الله. در هر حال اين نکته که اصلاح طلبان اين تجمعات غيرقانوني و آشوبگرانه رو محکوم کردند در واقع بطور اتوماتيک محکوم کردن خودشان در فتنه سال 88 هم هست. ان شاء الله که اين جريان سياسي يک بار براي هميشه بالغ و صادق بشه و از صدمه زدن مکرر به مصالح کشور خودداري کند.
{a h=mosalmanam}تردامن{/a} البته اين درک متمدنانه‌شون نيست! اونجا حمايت به نفعشون بود اينجا برائت. به اين مي‌گن نون به نرخ روز خوردن.
تردامن
{a h=emozionante}.: فاطمه بانو :.{/a} موافقم.
ساعت ویکتوریا