شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام دوستان

آموزش پیرایش مردانه اورجینال
+ در اين روزهاي کرونايي گاهي در چاي نوشيدن تنوع ايجاد کنيد پنيرک و آويشن کوهي و گل ختمي را در توري هاي فلزي با آب سرد خاک و غبارش را بشوييد سپس قدري زنجبيل و دارچين به آن اضافه کرده طولاني تر از زمان چاي دم کنيد .
All out of love
1:35 عصر
اين دم کرده مانند چاي نيست که بعد از ساعتي دور ريختني باشد براي ما شده که بيست و چهار ساعت ديگر هم دوباره آنرا دم کرده باشيم البته اگر بار نخست زمان دم کشيدن آنرا کوتاه کرده باشيم . بهر حال ضررهاي چاي معمولي را ندارد و بهيچوجه خاصيت غذا را از بين نميبرد اما نبايد در مصرف آن زياده روي کرد و بايد متنوع مصرف نمود .
+ خياباني که نزديک محل سکونت جديد من بود فقط دو تا سطل زباله داشت که اينقدر پر ميشد که هميشه اطرافش پر از کيسه هاي زباله ساکنين بود . زنگ زدم 137 و بعد از چندي پنج شش تايي اضافه کردند . حالا تعادل برقرار شده و هر کسي از سطل زباله نزديک محل سکونت خودش استفاده ميکنه و تمام معضلاتش نصيب عده اي معدود نميشه .
All out of love
1:34 عصر
حالا موضوع اينجاست اين زباله گردها تما کيسه ها رو خالي ميکنندتا کيسه را ببرند بفروشند و اين باعث ميشه که بوي زباله ها زودتر پخش بشه . بدبختي ديگه اينجاست که ميبينيم با سر تا ته سطل فرو رفته و بعضي ها در اقدامي جديد تمامش رو کف خيابون خالي ميکنند تا راحتتر دنبال اشياء با ارزش بگردند و داخل کيسه کثيفي که بدنبال دارند بريزند .
اما موضوع ديگه اينکه ميبينم خانمها و آقايان محترم محله هم سعي در کسب درآمد از اين راه را دارند که آنها کمي بهداشت را رعايت کرده و فقط مقوا يا پلاستيک و امثالهم را به منزل ميبرند و وقتيکه قدري زياد شد براي فروش خارج ميکنند .
بعدی همه 10 نظر قبلی
سرگرمي خوبيه
!!!
+ وقتيکه در تلويزيون ميبينيم و ميشنويم خوراک دام و طيور که از کشوري وارد شده نيمي از آن صادر ميشود و کساني که به اينکار مشغولند دارند از کارشان دست ميکشند بايد تمام مسئولين کشور را از اين پايين تا آن بالا نفرين کنيم که با زندگي احمقانه حودشان قصد نابودي تمام ارزشهاي مردم ايران را در پيش گرفته اند . من که با شنيدن اين خبر ميل خودکشي کردم .
All out of love
1:34 عصر
وقتي مسئول بانک مرکزي در راديو گفت : اينقدر اين آقازاده ها از بانکهاي مختلف وامهاي ميلياردي ميگيرند که وقتي يک زوج جوان براي وام ازدواج مراجعه ميکنند به آنها ميگوييم بودجه نداريم ديگر زندگي چه مفهومي دارد ؟ !
بدبختي تمام مردم ما اين است که هيچکس را نداشتيم و نداريم که خدا گونه رفتار کند و معلوم نيست مقامات با شنيدن اين اخبار در مقابل خدا و وجدان خودشان چه جوابي در نظر گرفته اند /// اما ياد آن جمله زيباي قديمي از زبان مرحوم کافي افتادم که گفت : در خانه اگر کس است يک حرف بس است . زندگي نسبتاً مرفهي دارم و تا حدودي به نيازمندان هم کمک ميکنم اما خيلي مايل هستم در يک زندان انفرادي بميرم .
همه 5 نظر
اينها همه تنها گوشه اي از تمام بدبختيهاي ماست
عقيل صالح
:'(
+ پياده روي باريکي که يک سوي آن درختچه و سبزه و آن سوي آن اتوبان امام علي ( ع ) است شبها در تاريکي مطلق بسر ميبرد شنيده بود که در آنجا چند نفر مورد تعرض قرار گرفته بودن و گذشته از آن محل تجمع و خواب معتادان و ولگردها هم هست عده اي هم در ميله هاي روي اتوبان شبها ميخوابند . بعد از تماسهاي زياد با شهرداري و اداره برق موفق شدم تصميم مديران شهرداري را براي روشن نمودن آن محل بياري پروردگار مصمم کنم .
All out of love
1:34 عصر
اداره برق ميگفت چون آنجا قدري سبزي دارد مربوط به شهرداريست و شهرداري هم ميگفت چون در آن نزديکي کابل برق نداريم نميتوانيم آنجا را روشن کنيم . شهرداري مدتي از يکي از خانه هاي نزديک آنجا برق گرفته بود که بعد از فوت پيرزني که اجازه داده بود اين امکان از بين رفت . يک شب که داشتم وارد آن محا ميشدم ديدم خانمي که در حال رفتن بود با ديدن آقايي که از روبرو مي آمد برگشت . به او گفتم خانم نترس دنبالم بيا .
اون که داشت تلفني با کسي گفتگو ميکرد گفت ترسيدم داشتم برميگشتم آقايي بمن گفت نترس پشت سر من بيا . قسمت ترسناک آن محل عبور که در خيابان شهيد حيدري شهيد مدني ( نظام آباد ) قرار دارد خانه ايست که معبر را بصورت ال درآورده و نميشود روبرو را تا مسافتي مشاهده کرد و در آن وسط تاريکي ناگهان شخصي روبروي شخص ديگر ظاهر ميشود .
همه 5 نظر
شما هم اگر از اين دست مطالب داريد بنويسيد . اجازه دهيد با مشکلات مردم بيشتر آشنا شويم .
freand
{a h=ravandi}‍‍‍‍ راوندي {/a} مشکلات خيلي زياده بنظر من. و خب هرچقدر هم بنويسيم هم تموم نميشه. x-(
+ اينها دارند با اين تبليغاتهاي مسخره مردم را ديوانه ميکنند
All out of love
1:34 عصر
اين تبليغ سايت ( از کي ) که مرتب پخش ميشه خيلي اعصاب خورد کن هست
اين تبليغات روغن غنچه که طرف جوان مانده از اون هم مسخره تر هست انگار که از سالها قبل طرف مصرف ميکرده
بعدی همه 16 نظر قبلی
بله درست مي فرماييد.
اسپايکا
يکي از دلايل داشتن حس خوبم اينه که چند ساله نه تنها تلويزيون که ماهواره هم نميبينم، هيچ گربه اي بخاطر رضاي خدا موش نميگيره. يکي از بهترين گزينه ها چه براي سرگرمي چه براي کسب اطلاعات و دانش استفاده از اينترنته اونم نه سايت هاي خبري و گروه هاي خانوادگي که يوتيوب و مديوم و .. دقيقا چيزهايي که حکومت فيلترش کرده يا پولي ان :)
+ [وبلاگ] حلال اولسون
*BEHDAD*
8:42 صبح
مگر آقاي زاکاني آذري هستند؟
+ سلام ...
freand
5:42 صبح
درخت دوستي بنشان که کام دل به بار آرد ،،، نهال دشمني بر کن که رنج بيشمار آرد ... از جناب حافظ رحمت الله عليه
سلام
بعدی همه 37 نظر قبلی
{a h=freand}freand{/a} روزتون بخير و شادي :)
freand
{a h=ravandi}‍‍‍‍ راوندي {/a} ممنون. همچنين. =)

*زهرا.م

+ [تلگرام] از خيالِ تو به هر سو که نظر مي‌کردم ، پيش چشمم در و ديوار مُصور مي‌شد . . .
Miss fatima
ديروز 10:28 عصر
*زهرا.م
سعدي / عکس :مژده ابراهيمي
*ليلا*
عالي
بعدی همه 28 نظر قبلی
***انتظار***
{a h=halehjoonam}2خاطرات تلخ{/a} اصلا نيستن
2-خاطرات تلخ
{a h=entezar911}انتظار{/a} شما ميشناسيدشون؟ باهاشون ارتباطي داريد؟
+ داره اربعين مياد . . . براي دلاي گرفته:
***انتظار***
ديروز 7:20 عصر
دلم زير و رو شد...:(
آب به خيمه نرسيد....فداي سرت...
خيلي قشنگه ه ه ه
2-خاطرات تلخ
سلام ممکنه درخواستمو قبول کنين؟ يه سوال خصوصي دارم ازتون????

*قاصدك*

+ من خود به چشم خويشتن ديدم که جانم مي‌رود...
***انتظار***
ديروز 7:20 عصر
آره تو راه ديدمش:D
عاشق اين مصرعم، اميدوارم که خير باشه.
بعدی همه 14 نظر قبلی
2-خاطرات تلخ
سلام يه کار خصوصي دارم چجوري ميتونم بهتون پيام بدم؟
عقيل صالح
خبر خوب اين که من اومدم:) رفرنس به شعر عکس.
+ امان از دلبستگي هاي زندگي...... گاه اين شعر را بارها خوانده ام.... پس همه بر چيست بر هيچ است و بس............. هيچ هيچست اين همه هيچست و بس چون همه بر هيچ باشد از يکي اين همه پس هيچ باشد بي شکي
انديشه نگار
ديروز 9:32 صبح
+ . راه دوري است ، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي‌کنم ، تنها، از جاده عبور: دور ماندند ز من آدم‌ها. سايه‌اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غم‌ها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه‌ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي که بگويد با من اندکي صبر ، سحر نزديک است:
زيبا @};-
+ مادريعني به تعدادهمه روزهاي گذشته تو، صبوري! مادريعني به تعدادهمه روزهاي اينده تو، دلواپسي! مادريعني به تعداد آرامش همه خوابهاي کودکانه تو، بيداري! مادر يعني بهانه بوسيدن خستگي دستهايي که عمري به پاي باليدن تو چروک شد! مادريعني بهانه درآغوش کشيدن زني که نوازشگرهمه سالهاي دلتنگي تو بود! مادر يعني بازهم بهانه مادرگرفتن…باعشق تقديم ميکنم به مامان *همابانوکه وجودش باعث آرامشمه عاشقتم دربس*:) @};-

*مادر *يعني: صبوري! دلواپسي!بيداري!
مادر يعني: صبوري! دلواپسي!بيداري! - محدثه خانوم
بعدی همه 15 نظر قبلی
هما بانو
{a h=mahestan4}نگارستان خيال{/a} :) @};- @};- @};- @};-
مادر@};-@};-@};-
+ صداي نازک اين گل مرا مي اندازد به ياد غنچه.بي رنگ و بوي پرپر خويش #دلم_گرفته از اين لحظه هاي سرگردان کنار خواهش سنگ مزار دلبر خويش * به ياد همدم تنهائيم که تنهايم گذاشت ... کاش از اين راه باز برگردد * #لنگرودي #زين_العابدين_آذرارجمند
بسيار زيبا و دلنشين لطفا از سايت من ديدن کنيد https://lioilshop.com/
+ تکنولوژي يعني چي؟ *شما هم يکي مثال بزنين* تکونولوژي يعني: يه سطل آشغال بسازن برا آشپزخونه!مثل Recycle Bin( که تو دسکتاپ هستا!) يه گزينه داشته باشه empty که وقتي پرشد انقدر منت جماعت رجال رو نکشي بذارنش سرکوچه :D
تکنولوژي يعني : يه يخچال بسازن هروقت درش رو باز و بسته ميکني رفرش بشه!
تکنولوژي يعني: يه دکمه رو خونه نصب کنن بنام "دفراگمنت"، با زدن اون خونه سه سوته مرتب بشه
همه 7 نظر
جماعت رجال:))
2--براي تو
تکنولوژي يعني سردبير پارسي هم بره جايي ديگه فعاليت کنه و به پارسي سري نزنه!
تسبیح دیجیتال
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله مهر ماه
vertical_align_top