پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  خديجه(س)آرام جان پيامبر
از سرنوشت‏ خديجه (س) و نحوه زندگاني وي تا قبل از سنين ميانسالي، اطلاع دقيقي دردست نيست اما آنچه مسلم است اين است که او از دوران کودکي به تجربه تجارت پرداخت و شايد پانزده‏سال بيشتر نداشت که شاهد هجوم سپاه ابرهه به خانه خدا بود.
  لگدمال کردن حقوق شهروندي با روزه خواري
يکي از نمودهاي زيباتر و فهيم تر زندگي کردن مردم در سال هاي نه چندان دور گذشته، احترام به مناسبت هاي ملي و مذهبي بود. مناسبت هاي مهمي چون ماه هاي محرم، صفر و رمضان که حتي بر سبک زندگي مردم تأثيرات ويژه داشت و آييني محترم را رقم مي زد.
  آدرس غلط ايجاد نشاط
در پس اين اتفاقات سؤال اصلي اينجاست که آيا آموزش وپرورش و حتي سازمان آموزش عالي کشور با تربيت چنين افرادي از کودکي تا جواني مي تواند مديران ، کارگران، کارآفرينان و.. طراز انقلاب اسلامي پرورش و تربيت کنند .
  سيده زينب نصرالله: در مقاومت اسلامي لبنان
سيده زينب که از پس صحبت ها و سخنراني هايش مي توان فهميد که روحيه جهادي را از پدر به ارث برده است و در تلاش است که نقش زنان را در جبهه مقاومت به جهان معرفي کند، معتقد است«اين زنان مقاومت هستند که روحيه شهادت و مجاهدت را در مردان‌شان پرورش مي‌دهند.
  نقدانه اي بر سي و دومين نمايشگاه کتاب از محتواي آث
سي و دومين نمايشگاه کتاب تهران که آن را مي توان يکي از بزرگترين رويدادهاي فرهنگي کشور دانست، روز گذشته به پايان رسيد. فارغ از تمامي کاستي هاي اين نمايشگاه که بزرگي آنها هيچ تناسبي با سال شمار اين نمايشگاه ندارد، بحث فروش کتاب هايي از جنس " انحرافي و سلفي تکفيري" ...
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003