آيسان
مشخصات فردي
ويژگيهاي من

مشخصه اخلاقي: خوش اخلاق
رنگ مو: قهوه اي
رنگ چشم: قهوه اي
تناسب اندام: معمولي
رابطه با سيگار: متنفرم
قيافه: زيبا
رنگ پوست: گندمگون
غيرقابل تحمل: دروغ
وب سايت: http://1bale.parsiblog.com/
علايق من

ورزش: شنا
فيلم: دوست ندارم
روز هفته: همه روزا قشنگه
فصل سال: پاييز
تفريح و سرگرمي: درس.كتاب.وب نويسي

از نگاه ديگران
فرستنده : کسب در آمد از اينترنت   چهارشنبه 92/5/9
کسب در آمد از اينترنت
لايک مرحمت بفرماييد:

http://www.lenzor.com/160raha

سپاس:)
فرستنده : Mahdi Rahbarzare   جمعه 91/3/19
Mahdi Rahbarzare
در تصاوير حكاكي شده بر سنگ هاي تخت جمشيد هيچ كس عصباني نيست، هيچ كس سوار بر اسب نيست، هيچ كس را در حال تعظيم نمي بينيد، هيچ كس سر افكنده و شكست خورده نيست، هيچ قومي بر قوم ديگر برتر نيست، و هيچ تصوير خشني در آن وجود ندارد. از افتخارات ايران اين است كه هيچگاه برده داري در آن مرسوم نبوده، در بين اين صد ها پيكره تراشيده شده حتي يك تصوير برهنه وجود ندارد. بفرست براي همه ايرانيان تا يادمون بماند چي بوديم.
فرستنده : محمد رضا   سه شنبه 91/3/2
محمد رضا
گاه يک لبخند، يک جمله کوتاه، يک خط و يا يک نگاه مي تواند بهترين هديه باشد
    صفحه 1 از 5 ( 14 نظر)  < 1 2 3 4 5 >  
مشخصات
آيسان

نام: آيسان
نام مستعار: آيسان
جنسيت: زن
استان محل سكونت: تهران
شهر: تهران
زبان: فارسي
تاريخ عضويت: 89/11/18
سن وبلاگ : 11 سال و 7 ماه و 22 روز
وضعيت تاهل: مجرد
وزن: 50
قد: 161

درباره خودم: روزهاي تکراري ، گذشت آن لحظه هاي بيقراري گذشت آن شبهاي پر از گريه و زاري کمي دلم آرامتر شده فراموشت نکرده ام ، مدتي قلبم از غمها رها شده شب هاي تيره و تار من مدتي بيش نيست که ميگذرد از آن روز پر از غم به ياد مي آورم حرفهايت را باز هم گذشته ها ميسوزاند اين دل تنهايم را ...................................... تو که با يک بهانه ي ساده مرا رها کردي ، پس با بهانه اي ديگر يکي ساده تر از مرا اسير خودت کن، با يکي ساده تر از من بازي کن ....................................... شب را دوست دارم! چون ديگر رهگذري از کوچه پس کو چه هاي شهرم نمي گذرد تا سر گرداني مرا ببيند . چون انتها را نمي بينم .تا براي رسيدن به آن اشتياقي نداشته باشم شب را دوست دارم چون ديگر هيچ عابري از دور اشک هاي يخ زده ام را در گوشه ي چشمان بي فروغم نمي بيند شب را دوست دارم : چرا که اولين بار تو را در شب يافتم از شب مي ترسم : تو را در شب از دست دادم. از شب متنفرم ، به اندازه ي تمام عشق هاي دروغين با آفتاب قهرم چرا شبها به ديدارم نمي آيد؟
بهترين حرف: خدايا هرکس به يادم هست به يادش باش اگر کنارم نيست ، کنارش باش اگر تنهاست پناهش باش و اگر غم دارد غمخوارش باش


ParsiBlog.com ® © 2010